E-SHOP

www.bio-nano.cz

!!!NOVINKA: NANOPĚNA Original 250ml.!!! 

videa, informace a nákup klikněte ZDE!

PRODUKTY PŘÍRODY

1. NAMÍCHANÉ ČAJE STARÝCH ČESKÝCH LÉČITELŮ Nabízíme Vám osvědčené, fungující bylinné směsi, které máme namíchané podle našich zámých a moudrých léčitelů – paní Kamenická (bába Radnická ) paní Hanzalová, pan Soukup, pan Koloušek, pan Mikulášek, pan farář Ferda.

2. BYLINY JEDNODRUHOVÉ Pro Vaše voňavé potěšení a přípravu nápojů dle Vašich přání.  

3. LÉČIVÉ KONOPÍ Léčivé přípravky z konopí na cesty i pro doma, protože konopí je skutečně nádherná a také nesmírně užitečná rostlina, která naprosto právem patří do rostlinné síně slávy.

4. DOMÁCÍ SOLNÉ JESKYNĚ lehce ovladatelný , přenosný přístroj, který na základě suchých solných iontů vytváří v domácím prostředí klima solné jeskyně.
Solné ionty jsou vyrobeny speciální metodou,která je patentovaná a schválena v EU jako velice účinná metoda pro léčbu dychacích cest
astma,bronchitida,záněty středního ucha,záněty dutin,lupénka,alergie,povzbuzuje imunitní systém,zvyšuje imunitu u dětí i dospělých, a dalších chorob horních a dolních cest dýchacích.Vyčistí vzduch v místnosti ideální proti virovým onemocněním( chřipka) , odstraňuje kouřový zápach, ale také napomáhá k prokrvení, pružnosti a pevnosti pokožky, zrychluje spalování tuku a celkové regeneraci těla.Solný aerosol vyčistí vzduch a vytvoří antimikrobiální , téměř sterilní prostředí.
DOMÁCÍ SOLNÉ JESKYNĚ v sobě spojují jak zesílené mořské klima, tak léčebné účinky podzemních solných dolů.


PRODUKTY NANOTECH


1. PRÁDLO S NANOSTŘÍBREM V současné době v naší nabídce najdete ponožky s vláknem Prolen Siltex, a ponožky Nanosox. Všechny obsahují molekuly stříbra a tím zabraňují výskytu bakterií, hub a plísní. Jsou lékařem a deodorantem pro Vaše nohy. Dále je tu prádlo s nanostříbrem v anatomicky přiléhavém provedení s plochými švy a to pro muže i ženy. Ponožky i prádlo je velmi vhodné pro běh, cyklistiku, fitness, letní a halové sporty, volný čas a cestování, motoristické sporty, pracovní aktivity, zimní sporty, treking, vodní sporty, turistiku a další aktivity v outdooru. Nabízíme i kukly, které chrání obličej při zimních sportech. Oděvy Nanobodix jsou navíc velmi pevné a odolné proti opotřebení.

2. KOLOIDNÍ STŘÍBRO  Informace o tomto produktu naleznete na stránkách e-shopu

3. NANO IMPREGNACE Nabízíme Vám hi-tech nano spreje na obuv i textil, které dají Vašemu oblíbenému turistickému vybavení vysokou odolnost proti zašpinění a zároveň i odolnost proti vodě a to bez další změny vlastností materiálu.